17 січня Держінспекція архітектури та містобудування видала дозвіл компанії HEAD Group (Австрія) на початок будівництва заводу.

Підприємство випускатиме лижі, лижні кріплення, лижні черевики. Окрім спорядження до зимових видів спорту, планується випуск інвентарю для дайвінгу та тенісу.

Площа заводу за проектом становить близько 50 тисяч квадратних метрів. На заводі буде 000 робочих місць для населення.

 

Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА у Фейсбуці написав:

«Щиро радіємо, що у Вінниччину інвестують та будують такі потрібні великі об'єкти та намагаємось сприяти цьому. Поява заводу забезпечити створення нових робочих місць та сприятиме розвитку економіки!

Вінниччина – не просто центр України з її вигідним розташуванням на карті. Область приваблива не лише своїми чорноземами. Так, наш регіон сьогодні цікавий для інвесторів. Від мене «зелене світло» будь-яким інституціям, готовим інвестувати»

 

Заплановані темпи будівництва вражають: нульовий цикл до березня, здавання об'єкта до вересня, випуск готової продукції вже наступного року.

 

Хороші новини. Раді за такі потужні інвестиції в Україні загалом і у Вінницю зокрема. Сподіваємося, що надалі іноземні інвестори впевненіше відкриватимуть нові виробничі потужності у нашій країні