Піддупник, піджопник, туристичне сидіння, називай як заманеться, але суті це не міняє. Піддупник – на нашу думку, один з найгеніальніших винаходів в сфері туризму. Він захищає від холоду при тому, що зовсім не заважає. Ось 7 причин, чому ти повинен купити піддупник, поджопник, геморойку:

1. Піддупник - це тепло

Всі піддупники, геморойки чи як їх ще там називають виготовляють з пінополіетилену (ППЕ) – матеріалу, який не пропускає тепло тіла і холод із землі. Часто до нього кріплять фольгу, проте це швидше дизайн і вона не піднімає рівень теплоізоляції.

 

2. Піддупник - це зручно

Піддупник це шматок ППЕ, прямокутної чи квадратної форми, який кріпиться до тіла за допомогою резинки товщиною 2-4 см та застібки-фастексу. Піджопник не бовтається спереду, не спадає, і водночас, завжди «під рукою». Тут, звичайно, справа в якості. Піддупник з хорошою застібкою та схемою зав’язу ніколи не впаде з попи. Він надійно прилягає і ймовірність, що ти його загубиш – мінімальна.

 

3. Геморойка не промокає

Якщо вищезазначеного не вистачає для твердого рішення купити піддупник, геморойку чи поджопник (кому як), тримай ще один. Піддупник не пропускає вологу. Як ми вже казали звичайний піддупник, який можна купити на нашому сайті, є фізично зшитим спіненим поліетиленом, який не пропускає вологи. Фактично, це – целофан, який ще й тепло зберігає

4. Це стильно

Купити можна найрізноманітніші піддупники, поджопники і т п. Вони відрізняються товщиною, розмірами, к-тю шарів, кольорами. На піддупники можна нанести зображення. Також, вони можуть бути обтягнені спеціальною тканиною, тривкою до води і механічних пошкоджень. Така тканина підвищить довговічність твого піддупника в рази. Ось деякі приклади справді стильних піддупників, які можна купити на нашому сайті karimat.com

 

  1. Займає мінімум місця в рюкзаку

Якщо ж таки, немає серйозної потреби у використанні піддупника зараз, багато місця в рюкзаку він не займе. Середній об’єм піддупника: 0,00105 м. куб. До цього всього на сайті karimat.com можна купити піддупник, поджопник, геморойку різних розмірів. До кольору, до вибору!

  1. Якщо вже падати – то зручно!

Тут вже без аргументів і переконань, тобі необхідно купити піддупник, геморойку, поджопник, якщо ти катаєшся на лижах чи борді. Чуєш? Необхідно! А все зводиться до того, що з таким щастям ти зможеш в будь який момент сісти на сніг, милуватись краєвидами чи пити гарячий чай, а твій зад буде в теплі. І важливий плюс! Якщо ти падатимеш – падатимеш м’якше!

 

  1. Повсякденне використання, або для мам

Якщо хтось собі подумав, що піддупник потрібен лише для туристів, які подорожують горами-лісами, це далеко не так. Купити піддупник варто хоча б тоді, коли ти гуляєш з дитиною в осінньому парку, на дитячому майданчику чи з дитячим візочком. Тоді сісти можна буде будь де, коли захочеш або де виникне така потреба.

І що бонусно: купив дитині піддупник – катаєтесь на качелях цілий рік!

Сподіваюсь, ми назвали достатньо причин, щоб піддупник з’явився у якості твого осінньо-зимового атрибуту для прогулянок в парках чи горами.

Тримай ноги в теплі!