Як вибрати лижні шкарпетки?

Те саме питання можуть собі ставити сноубордисти.

Коротко розповімо, на що варто звернути увагу під час вибору шкарпеток для зимових видів спорту.

 

Ущільнення у лижних шкарпетках.

 

Щоб захистити ноги від «наминання» черевиком, фронтальна частина гомілки, верх стопи, шкарпетка і п'ята повинні бути більш щільними та мати амортизуючи властивості, щоб зняти напругу під час катання.

 

 

Розмір лижних шкарпеток

 

Зазвичай виробники випускають так звані коридорні розмірні сітки. Візьмемо для прикладу розміри лижних шкарпеток нашого виробництва (ТМ Карімат): 35-37, 38-40, 41-43, 44-46.

 

Важливо: якщо у вас розмір трошки більший ніж верхня цифра, наприклад 43,5, краще взяти пару в меншому диапазоні 41-43. Шкарпетки досить еластичні і розтягнуться. Якщо ж взяти 44-46, то зайвих майже два розміри, стовідсотково, дадуть складки і натруть або «намнуть» ноги.

 

Висота лижних шкарпеток

 

Однозначно шкарпетки для лиж повинні бути вищими за лижні черевики. Для катання на лижах та сноубордах виробники випускають високі шкарпетки – гольфи.

 

Термошкарпетки для лижників та сноубордистів.

 

При катанні на лижах або сноуборді ноги пітніють у рази більше, ніж при звичайній ходьбі, тому важливо дотриматися у виборі шкарпеток наявності кількох особливостей:

- теплопровідність;

- відведення вологи;

- швидке висихання після прання.

 

Теплопровідність та відведення вологи досягається використанням

певної в'язки у тому чи іншому місці виробу, а швидке висихання після прання обумовлюється наявністю технологічних синтетичних волокон.

 

Враховуючи перелічені якості, можна з упевненістю сказати, що наші шкарпетки відповідають усім сучасним нормам та вимогам. У лижних шкарпетках ТМ Карімат ваші ноги будуть сухими та теплими під час зимових катань.

 

Прочитавши статтю «Шкарпетки лижні як вибрати», можливо у вас виникне бажання подивитися і купити лижні шкарпетки нашого виробництва, в наявності різні розміри та кольори для чоловіків, жінок та дітей.

 

Переходьте за посиланням до нашого інтернет-магазину, наші ціни та акції вас порадують.