Яку купити балаклаву.

Якщо у вас не було балаклави, то виникне логічне питання: яку купити балаклаву. І тут на допомогу приходить ця стаття. Що таке балаклава?

 

Балаклава - це головний убір з трикотажної натуральної або синтетичної тканини, що повністю обтягує голову разом з обличчям, що має спеціальний отвір для очей або частини обличчя.

Нині балаклава використовують у багатьох сферах: від зимових видів спорту до пожежогасіння. Купити балаклаву можна для різних форм, тканин та розмірів. Ми з вами поговоримо про балаклави, які створені спеціально для зимових видів спорту. Також торкнемося таку схожу на балаклаву річ, як підшоломник (одягається під шолом для зручнішого використання).

 

Історія виникнення балаклави.

Історія виникнення самої назви балаклава починається більш ніж півтори сотні років тому і сягає корінням за часів Кримської війни (1853-1856рр). Хто бував у Криму взимку, той знає, що можна замерзнути навіть за мінус десяти градусів за Цельсієм, бо з моря дме пронизливий вітер. І якщо немає відповідного одягу, можна просто застудитися.

Під час кримської війни (її ще називають Російською війною або Східною війною) солдати британської армії вчасно не отримали необхідну амуніцію і так замерзли під час облоги кримського міста Балаклава, що почали в'язати шапки з однойменною назвою.

Тоді балаклави були лише в'язані та не зовсім зручні, проте у наш час можна купити балаклаву на будь-який смак та колір. Купуйте для себе жіночу, чоловічу чи балаклаву для дітей. Виберіть свій колір;)

 

Балаклава для зимових видів спорту і не лише.

Балаклава – це маска з отворами для очей, що захищає від холоду та вітру. Саме це є першою та найпоширенішою причиною придбання балаклави – надійного захисту від негоди при зайнятті зимовими видами спорту.

 

Балаклаву виготовляють із флісу, мембранних тканин або віндстопера. Фліс – синтетична м'яка тканина з високим рівнем теплоізоляції, що зробило її дуже популярною при пошитті зимового одягу. Багатофункціональність блаклави полягає в тому, що її можна носити як шапку, утеплювач для шиї з відкритим або закритим обличчям. Купуйте яскраві балаклави для активного та зимового відпочинку!

 

Що таке підшоломник і чим він відрізняється від балаклави?

Балаклави виготовляються із флісу чи трикотажу, про це ми вже зазначали вище. Трикотажна балаклава використовується любителями зимових видів спорту та мотоциклістами як підшоломник. Все тому, що класичний підшоломник не має спеціального захисту для обличчя та шиї. Часто в балаклавах із цією метою утеплюють ділянку шиї, адже на відміну від гірськолижних курток мотокуртки не мають високого коміра для захисту шиї.

 

Тепер ви вже знаєте більше інформації та зможете відповісти на запитання: яку купити балаклаву. І якщо ви шукаєте, де купити класичну тонку або утеплену флісову балаклаву - чекаємо на сторінках нашого Інтернет-магазину в розділі балаклави.