Балаклава – головний убір з трикотажної натуральної або синтетичної тканини який повністю обтягує голову разом з обличчям, маючи спеціальний отвір для очей. В наш час балаклава використовується у багатьох сферах: від зимових видів спорту до пожежогасіння. Купити балаклаву можна різних форм, тканин і розмірів. Ми з вами поговоримо про ті балаклави, які створенні спеціально для зимових видів спорту, а також про таку дуже схожу на балаклаву річ, як підшоломник (подшлемник).

Якою б сучасною не здавалась нам балаклава, її історія сягає часів Кримської війни (сер. 19ст). Тоді солдати британської армії вчасно не отримали необхідної амуніції і так замерзли при облозі кримського міста Балаклава, що почали в’язати шапки з однойменною назвою. Тоді балаклави були лише в’язані і не зовсім зручні, проте у наш час можна купити балаклаву на будь який смак та колір.

Купити жіночу, чоловічу,  дитячу балаклаву. Обери свій колір.

 

Балаклава – це маска з отворами для очей, яка захищає від холоду та вітру. Саме це є першою та найпоширенішою причиною купити балаклаву – надійний захист від негоди при занятті зимовими видами спорту. Балаклаву виготовляють з флісу, мембранних тканин чи віндстопера. Фліс – синтетична дуже м’яка тканина з високим рівнем теплоізоляції, що зробило його дуже популярним при пошитті зимового одягу. Багато функціональність блаклави полягає в тому, що її можна носити як шапку, утеплювач до шиї, з відкритим чи закритим обличчям. Ось так, як на малюнку.

Купити яскраві балаклави для активного і зимового відпочинку!

 

Але що таке підшоломник (подшлемник) і чим він відрізняються від балаклави?

Балаклави виготовляються з флісу або трикотажу, про це ми вже зазначали вище. Трикотажна балаклава використовується любителями зимових видів спорту та мотоциклістами як підшоломник (той що подшлемник). Все тому, що класичний підшоломник не має спеціального захисту для лиця та шиї. Часто балаклави з цією метою утеплюють ділянку шиї, адже на відміну від гірськолижних курток, мотокуртки не мають високого коміру для захисту шиї.

 

Якщо ви шукаєте де купити класичну тонку чи утеплену флісову балаклаву – чекаємо на Вас на сторінках нашого Інтернет-магазину у розділі балаклави.

Приємного Вам вибору і початку нового сезону зимових «покатульок»!