Переваги покупки балаклави гуртом від виробника.
Насамперед – це ціна товару в оптовій закупівлі. Співпраця безпосередньо з виробником дозволяє придбати вироби за мінімальною ціною. Представлені в каталозі балаклави для дорослих та балаклави дитячі ми пропонуємо за найнижчими цінами для оптовиків.
По-друге, вам не доведеться чекати на постачання товару – на складі, як правило, ми маємо достатній запас. Для великих партій створюється індивідуальне замовлення, яке виконується в найкоротший термін. Співпраця без посередників гарантує відмінні ціни на балаклави оптом та швидке постачання товарів.


Особливості використання
Завдяки своїй універсальності купити балаклави оптом стало поширеним явищем, оскільки роздрібний покупець вибирає її для різних цілей. Наприклад, військовослужбовці, любителі туристичних походів, рибалки, мисливці, мотоциклісти (як підшоломники) купують балаклави з тканин, що швидко висихають і не пропускають тепло.
Спорт та туризм не обходяться без використання балаклав, також існують моделі для автомобільних гонщиків та танкістів. У звичайному житті такий головний убір носять як в'язану шапку, загортаючи її в кілька разів.


Як замовити оптом балаклави в Україні.
1. Виберіть моделі з нашого каталогу: доступні не тільки різні розміри, у тому числі дитячі, а й кольори.
2. Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном.
3. Уточніть наявність позицій, що цікавлять, у потрібній кількості. При необхідності можливе пошиття необхідних балаклав оптом.
4. Обговоріть умови оплати та отримання товарів.
5. Ваше замовлення буде доставлено в обумовлений час, або ви зможете забрати товари з магазину.


Виробництво
Переважно виготовляють балаклави оптом із флісу – матеріал уже більше десятиліття займає лідируючі позиції у виробництві різного спортивного та туристичного спорядження. Вони надійно захищають від морозу, вітру, зберігають тепло. При цьому добре сидить на голові, при регулярному пранні не розтягується, не вигоряє і добре тримає форму.
Балаклави можуть бути виготовлені з широким вирізом, в який поміщаються рот і ніс, а бувають моделі з двома вирізами: один – для носа, інший – для очей. Перший варіант універсальніший, оскільки закриває більшу частину голови, але при цьому дозволяє легко дихати.