WOODSTOCK UKRAINE

Отже ми продовжуємо наш дайджест фестивалем WOODSTOCK UKRAINE в Свіржі. Ми там були, ми там тусувались і щось про нього та й розкажемо 😉

WOODSTOCK у c. Свірж – це фест іншого формату, аніж Бандерштат, про який ми говорили попередньо. Перш за все  – це безкоштовний фестиваль, що серйозно позначилось на кількості учасників. За певними даними людей зібралось від 10 тис, і це без врахування місцевих жителів, які час-від-часу заходили “глянути на тих з рюкзаками” 🙂

З погодою все було непросто.. Вдень спека досягала 35 градусів, а вночі з кожним днем ставало холодніше.. Спальники від karimat.com прийшлись якраз в раз. Хтось почав підмерзати аж під ранок, тому то працювали ми цілу ніч) (фото зроблено о 02:45)

З Woodstockом ми розпочали діяльність прокату туристичного спорядження, а саме наметів, каріматів (карематів), спальників від karimat.com . Всі деталі прокату можете глянути на нашому сайті, в категорії Прокат палаток, прокат наметів, оренда спальників, каріматів.  З’явилась також можливість попереднього бронювання спальників, палаток, каріматів, наметів (така функція почне повністю функціонувати вже на Zaxid Фест). Тепер плануючи поїздку на всілякі різні фестивалі можна просто забронювати для себе необхідне спорядження, взяти у користування одразу на фесті і не тягти все це на плечах.

Але то з наших особистих здобутків 🙂

А фест – він був крутим! Навіть тому що там було мало комарів і багато пива! І музики, яка запалювала і не давала спати всю ніч..

І таких ранків, які тільки у Свіржі !

І, звичайно, скромні ми, які не дають вам замерзнути і засумувати 🙂

До зустрічі на Zaxid Фест!

Шукайте нас і холодно не буде 😉


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *