Обшитий каремат: чому він ?

No comments yet

Кіборг зелень

Перш за все, коли ми говоримо про подорожі на природу,  з’являються думки про те, де будемо сидіти і чи буде це достатньо комфортно для нас. Вирішити це питання допоможуть тепло- та вологоізоляційні коврики, КАРЕМАТИ ЛЬВІВ.

Каремати ЛЬВІВ використовуються для теплоізоляції між тілом людини та поверхнею землі і додає комфорту під час сну в польових умовах. Тобто головне завдання коврика – захистити Вас від холоду та вологи , що йде від землі.
Звичайні пінополіетиленові коврики, що скручуються мають свої недоліки :
– пінополіетиленовий коврик, має дуже низьку стійкість до механічних пошкоджень від каміння, гострих предметів, жорсткої поверхні та іншого під час його використання . Від цього коврик швидко зношується, протирається або рветься, тобто довговічність незахищених пінополіетиленових ковриків дуже невелика .
– скручений коврик має механічну память, тобто після розкручування коврика він знову скручується. Це створює незручності при розкладанні коврика,особливо це незручно військовим при виконанні різних завдань.


– при скручуванні коврика, що лежав на брудній поверхні є контакт зовнішньої і внутрішньої сторони коврика.Тому бруд переноситься зі сторони, що була на землі на внутрішню поверхню коврика на ту сторону, на якій Ви схочете лежати згодом.

 Всіх цих недоліків немає в ковриках торгової марки “КАРЕМАТ КІБОРГ ЛЬВІВ”, які виготовляє наше підприємство, є професійними, зручними та міцними польовими спальними карематами. Зроблені з високоякісних матеріалів, які забезпечують збереження захистних термоізолюючих властивостей коврика в жорстких польових умовах, прослужать довгий час. Легкий та комфортний швидко-розкладний коврик марки “КАРЕМАТ ЛЬВІВ” буде потрібний військовим ,як для створення більш комфортніших умов відпочинку, так і воїнам спеціального призначення: розвідникам, десантникам, снайперам, спорстерігачам.
Також коврик буде корисним туристам, мандрівникам, мисливцям, рибалкам для покращення свого комфорту в польових умовах.

 

В якості теплоізолюючого матеріалу використовується молекулярно зшитий пінополіетилен з закритими порами, завдяки чому має відмінні теплоізоляційні властивості, не вбирає вологу, при довгому стисканні повертається в попередній стан.
Ззовні сторона, що контактує з холодною і вологою поверхнею, обшита нейлоновою тканиною.Вона легка та еластична, має в собі підвищений опір до механічних навантажень та тертя, стійка до атмосферних впливів та дії часу. Завдяки їй, каремат не боїться каміння та бруду, не вбирає вологу, легко чиститься і головне, шар пінополіетилену надійно захищений від порізів, протирання та розривів.

Всі коврики марки “КАРЕМАТ ЛЬВІВ” не скручуються в рулон, як звичайні, а складаються “гармошкою” з декількох частин. Коврик складений “гармошкою” має більш компактну форму для транспортування, ніж скручений в рулон. В складеному стані каремат можна використовувати, як комфортну польову сідушку.
При складанні коврика зовнішня сторона, яка контактувала з брудною та мокрою повернею буде зібрана одна до одної, і внутрішня поверхня теж одна до одної, тому лишиться сухою та чистою.
Розмір розкладеного каремата  від 180 х 60 см, товщина 11 мм, в складеному стані розмір 60 х 23 х 9 см.


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *