Інноваційні маски для плавання Easybreath

No comments yet

Маска Easybreath – вірний помічник в сноркелінгу!

Цей прилад має велику кількість переваг у порівнянні зі звичайними масками. Інноваційна розробка була представлена в Європі, і з моменту своєї появи ця маска підкорила серця шанувальників підводної флори і фауни. Підводне плавання – це легкість і свобода пересування в морі, океані, бухті. Там, де берег багатий природними чудесами, ви маєте шанс насолодитися світом під водою з мінімальною кількістю обладнання. Ідеальний варіант – купити маску для сноркелінгу Tribord.

Переваги масок Easybreath

  • Вам не потрібно тримати трубку у роті;
  • маска для плавання дозволяє дихати ротом і носом одночасно – це значно спрощує процес спостереження за живописним природним світом;
  • кут обзору у моделей маски для сноркелинга Easybreath набагато більший.

Всередині приладу знаходиться м’який силікон, а маска безпосередньо кріпиться на голові за допомогою двох резинок. Власне дизайн виробу є дуже стильним – з ним вам не буде соромно з’явитись на будь-якому пляжі популярних курортів.

Ще однією суттєвою перевагою є те, що високоякісний пластик не потіє – ви можете дихати, і це не буде впливати на видимість. А щоб вода не потрапила всередину маски, розробники використали інноваційну систему Dry Top. Для відводу лишньої воду використовується спеціальний клапан.

 

Як купити маску для сноркелінгу?

Вироби мають розміри S/M і M/L. Для підлітків і жінок підходить перший варіант, для чоловіків – M/L. Головна особливість вибору – щоб маска щільно прилягала у районі підбородка. Купити в Україні маску для плавання ви можете у нас на сайті недорого, проте пам’ятайте, що для глибинних пірнань такі вироби не підходять.

Маска для сноркелінгу з Європи – відмінне рішення для вашого комфортного відпочинку. Ідеальні умови використання – вода температурою більше 18 градусів. Повітря, що ви вдихаєте, буде потрапляти на скло, а те, що видихаєте буде відводитись по боках. Всередині виробу повітря постійно оновляється: такий принцип вентиляції дозволяє плавцю не відволікатися при плаванні і в повній мірі насолодитись підводними рельєфами, дивними тваринами, рибами та рослинами.

У нашому каталозі ви можете купити комплект для плавання (разом з ластами).

 


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *