Як взяти в оренду туристичне спорядження на фестивалях України

No comments yet

Збираєшся на крутий опен-ейр? Музичні фестивалі в Україні 2018 – можливість за кілька днів побачити виступи безлічі кількості гуртів: як виконавців-початківців, так і мега-зірок світового рівня. Якщо ти мрієш про враження на цілий рік, сміливо купуй квитки на потужні фестивалі, які проводяться в Україні! Але оскільки такі фести, як «ЗахідФест» і «Файне місто» проводяться під відкритим небом, ти повинен завчасно подбати про туристичне спорядження, яке тобі знадобиться для музичного відпочинку на природі.

Де взяти намет, спальник та туристичний коврик на фестивалі?

Компанія «Карімат» пропонує вирішити це питання без ускладнень: оренда туристичного спорядження на території фестивалів. Вам нема необхідності везти на собі з іншого куточку України спальники, каремати та намети – все це ви зможете орендувати або придбати на місці.

В нагоді стануть і туристичні сидушки – з ними вам буде зручно сидіти на землі у наметових містечках і у фан-зонах. «Где взять в аренду туристическое снаряжение на фестиваль?» – на це питання ми також знаємо відповідь.

Фестиваль “Захід”: відривайся на повну!

Ми особисто рекомендуємо вам відвідати ці чудові дійства – на них ви зможете зарядитися енергією справжньої музики і насолодитись відпочинком з друзями в наметових містечках. Отже, фестиваль «Захід» 2018 ви зможете відвідати поблизу Львова біля с. Родатичі наприкінці серпня. Цього року вас очікують такі динозаври світової рок-сцени, як «Sepultura», «Bullet for my Valentine», а такок безліч інших виконавців, які вразять вас своїм музичним доробком. Можливо, завдяки Захіфесту 2018 ви зможете відкрити для себе нових виконавців. Якщо вам потрібно взяти на прокат палатку, карємат, літній спальник, шукайте нас на території фестивалю або телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів. Ми з радістю допоможемо зробити ваш відпочинок максимально комфортним – схема оренди туристичного спорядження максимально проста.

західфест

“Файне місто” в Тернополі: море емоцій для шанувальників якісної музики

Файне місто 2018 – черговий фестиваль в Тернополі. Для рок-меломанів ця подія значить багато, оскільки його започаткували з легкої подачі творчості «Братів Гадюкіних». Цьогоріч нас порадують «Rasmus», «Воплі Відоплясова», «Анна» та багато інших музичних гуртів, пісні яких ви підспівуєте уже не один рік. Щоб ваші враження від музичного многоріччя не зіпсувалися зовсім «диким» перебуванням на природі, ви можете взяти в аренду палатку недорого. Також ми пропонуємо каремати і літні спальники – у них у липні (а саме тоді проходитиме фест) вам буде тепло і зручно.

1936472_800x600_tour_444_01_27_1596f336100038


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *