КАРІМАТ КОМ ФАЙНЕ МІСТО 2016

No comments yet

Привіт усім!
В кого які були ці вихідні, a у команди КАРІМАТ КОМ вони були ФАЙНІ!

SpWb2PTQQwI
Чотири незабутні дні з 7-го по 10-те липня ми провели на території міжнородного аеропорту Тернопіль на фестивалі Файне місто. Нижче розповімо, що з того всього вийшло.
Приїхали ми ще в середу, подивитись що до чого, розкинути речі-намети і з широкими обіймами зустрічати меломанів вже від ранку четверга. Плани змінилась по приїзді, коли почалась гроза. Вітер ганяв намети як перекотиполе.


Зранку в четвер територія фесту по трохи почала наповнюватись людьми.

--7Vf-awFdg

Організатори потішили зручними тканинними браслетами та продуманим місце розташування сцен, наметових містечок, футкортів, туалетів і т п

Sv0Ldl2jtl4
Класно, що охорони було не видно і не чутно. Можливо, мало було геть п’яних і неадекватних, а може гарди не хотіли псувати загальну атмосферу свята сценами крику і насилля ))
Ранок п’ятниці почався з теплого сонячного проміння, всі з полегшенням видихнули і пішли по гарячу каву, плов, шаурму і т п. До речі, шаурма була супер-смачною!
Що справді потішило – це різні-різні сцени для музичних вподобань будь-якого меломана. Були навіть діджеї від заходу сонця і до світанку …. Вони і регі сцена тусувались найдовше.
Дещо незручно було з часовими зсувами виступів гуртів. Концерти затримувались на 2-3 год. Проте, здається, народ це не дуже торкало. Шкода, що не зміг приїхати Crazy Town. Багато хто чекав на «ю май батерфлай, шуге бейбе» !
Дощі внесли свою лепту у фест і зробили його, можливо, трохи затишнішим і згуртованим. В наметовому всі рятували намети одне-одного, ділились клейонкою та ходили «від хати до хати» на зігріваючі напої та веселі історії.
Фестиваль Файне Місто мав доволі цікавий формат, він поєднував гучні алкогольні забави до світанку з заняттями йоги, фітнесу, здоровим харчуванням і подібними штуками. Не можу сказати, що фітнес був дуже популярним, але охочих зайнятись спортом вистачало
Тут було затишно і драйвово водночас. До зустрічі на Файному у настопному році!


Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *